MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁÉRT

Kedves Mindenki!

Szeretnénk kérni a segítségeteket! Az intézményünk benevezett egy versenyre, amely március 27-én indult, és az iskola minél több sétát szeretne teljesíteni. A cél az, hogy elérjük minél hamarabb közösen az egymillió lépést és így részt vehetünk a sorsoláson, ahol 1 millió forintot nyerhetünk az iskola számára.

Kérjük, oszd meg ezt a bejegyzést, hogy minél több emberhez eljusson a felhívásunk! A verseny ideje alatt bárki támogathat minket, aki letölti a Google Fit vagy az Apple Health alkalmazást, majd pedig a Milliólépés alkalmazást, és belép az Iskolánkba.

Kérjük, válasszátok ki az „Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola ” nevű intézményünket. Ezután osztályt is tudtok létrehozni vagy csatlakozni egy adott osztályhoz.

Az aktivitások között bármilyen sporttevékenységet rögzíthettek, ami növeli a lépésszámot. Egy személy egy nap maximum 20.000 lépést tud teljesíteni, és a verseny június 11-ig tart.

Nagyon köszönjük előre is a segítségeteket, és reméljük, hogy minél többen összefogunk az iskolánkért!

Információk iskolák számra – MILLIÓ LÉPÉS AZ ISKOLÁDÉRT (milliolepes.hu)

Sütő Zsolt