Tájékoztatás

Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Szeretnénk tájékoztatni Önöket a következő időszak eseményeiről.

A Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola tantestülete 2022. október 5-én a pedagógussztrájkban nem vesz részt. A tanítási órákat a megszokott rendben megtartjuk.

1. október 6-án, az Aradi vértanúk emléknapján kérjük a tanulókat, hogy fehér felsőben érkezzenek az iskolába! 9.00 órakor az alsó tagozat, 10.00 órakor a felső tagozat vesz részt a megemlékezésen az I. számú épület aulájában.

A 2022. október 31-ei munkanapot 2022. október 15-ére helyezték át. Ezen a napon pályaorientációs napot szervezünk. Az alsó tagozatos, az 5. és a 6. évfolyamos tanulók iskolai programokon vesznek részt 8-12 óra között. A 7. és a 8. osztályos tanulók Székesfehérváron Pályaválasztási kiállításon ismerkedhetnek a középiskolákkal és a szakmákkal. A programokról később részletes tájékoztatást nyújtunk.

1. október 21-én 7. és 8. évfolyamos diákjaink műsorát tekintjük meg, amelyet az 1956-os forradalom emlékére készítettek. Kérjük, hogy minden tanulónk ünneplőben érkezzen ezen a napon! Az alsó tagozatosok 9.00 órakor a felső tagozat 10.00 órakor vesz részt az ünnepségen az I. számú épület aulájában.

A tantestület döntése alapján az őszi szünetet a munkatervben korábban rögzítettek szerint tartjuk: az utolsó tanítási nap: 2022. október 28-a (péntek), a szünet utáni első tanítási nap: november 7-e (hétfő).

A kormány döntése alapján a téli szünet 2022. december 22-től 2023. január 8-ig tart. Az utolsó tanítási nap: 2022. december 21-e (szerda), a szünet utáni első tanítási nap: 2023. január 9-e (hétfő).

A tanév utolsó tanítási napja: 2023. június 16-a (péntek).

Üdvözlettel:

Iskolavezetés